Artėjantys turnyrai

Prasideda uždarų patalpų lėkščiasvydžio sezonas

Lietuvos Skraidančiojo Disko Federacija kviečia dalyvauti uždarų patalpų sezono ultimeito lygose LUČi 2017/2018. Šį sezoną numatomos net dvi lygos - Atviroji (Open) ir Mišrioji (miXed). Lygos etapai migruos per įvairius Lietuvos miestus, o lygos etapai vyks savaitgaliais.

Komandų registracija vykdoma iki Spalio 31 d.

Norint užregistruoti savo komandą rašykite el.paštu julija.petrovaite@gmail.com



2017/2018 metų LUČ lygų tvarkaraštis:

Open gr. (atviroji grupė)
2017.11.12 (sek.) Utenoje - I etapas

2017.12.17 (sek.) Jurbarke - II etapas
2018.01.21 (sek.) Vilniuje - III etapas
miXed gr. (mišrioji grupė)
2017.12.03 (sek.) Utenoje - I etapas

2018.01.20 (šeš.) Vilniuje - II etapas
2018.02.10 (šeš.) Jurbarke - III etapas

Daugiau infiormacijos čia... 

 

"Rigas Rudens"

Kada: 2017 lapkričio 18-19 d.
Kur: Uogrė (Latvija)
Formatas: 5 prieš 5 (uždarų patalpų)
Divizionai: atvirasis ir moterų

Daugiau...

Naujienos

Praėjusį savaitgalį prabėgo didžiausias Baltijos šalių salės lėkščiasvydžio čempionatas - Rigas Rudens 2017, vykęs Latvijos miestuose Ogrėje, Salaspilyje ir Lielvardėje.

 

 

 

 

Tai tapo jubiliejiniu, dvidešimtuoju RR'17 turnyru, į kurį susirinko rekordiškas komandų skaičius - dviejuose divizionuose, moterų ir vyrų, viso varžėsi 42 dvi komandos iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Vokietijos ir Airijos.

 

Istoriniu įvykiu tapo lietuvių ekipos "Vorai" pasirodymas vyrų divizione - komanda iš Lietuvos sostinės pirmąkart savo gyvavimo laikotarpyje užėmė 2-ąją vietą, finale 9:13 nusileidę ketvirtą kartą iš eilės šiame turnyre čempionais tapusiems "Salaspils WT" lėkščiasvydininkams. Trečioji vieta vyrų pogrupyje atiteko "Ventspils Ultimate" ekipai. Žaidimo dvasios prizas iškeliavo į Vokietiją, kartu su "1448ZWO" komanda.

 

Be "Vorų" vyrų divizione dar rungėsi kiti trys Lietuvos klubai, tai Vilniaus "KossMix", užėmę 14-ąją vietą, "Skraidantys Drambliai" iš Kauno liko 15-ti, na o klaipėdiečiai "Marių Meškos" tenkinosi 23-ia vieta.

 

Merginų divizione dalyvavo dvi lietuvių atstovaujamos komandos - 5-ąją vietą užėmė Vilniaus "Drop That Smile", na o "Party Unicorns", kurių sudėtį sudaro iš skirtingų Lietuvos miestų susirinkusios merginos, liko 17-os. Pirmąją vietą šiame divizione užėmė taip pat Latvijos Salaspilio miesto komanda "Salaspils FK", finale šios merginos nurungė vos 6-ių žaidėjų sudėtį atvežusias "Cosmic girls" iš Rusijos. Trečioji vieta atiteko latvių Ogrės "Moments", o žaidimo dvasios prizas įteiktas prieš tai minėtoms "Cosmic girls".

 

Galutinės rikiuotės iš abiejų divizionų:

 

Moterų pogrupis:

1. Salaspils FK (Latvija)

2. Cosmic Girls (Rusija)

3. Moments (Latvija)

4. South West (Rusija)

5. Drop that smile (Lietuva)

6. Lynx (Estija)

7. Brilliance (Rusija)

8. Banshee (Rusija)

9. Valmiera (Latvija)

10. KCN Rīga (Latvija)

11. Lemon Grass (Rusija)

12. Sirocco (Latvija)

13. Flying lemons (Estija)

14. Chili (Rusija)

15. Ventspils FK (Latvija)

16. Dyki Krali (Ukraina)

17. Party Unicorns (Lietuva)

Žaidimo dvasia - Cosmic Girls

Naudingiausia žaidėja - Gundega Pastore (Moments)

 

Vyrų pogrupis:

1. Salaspils WT (Latvija)

2. Vorai (Lietuva)

3. Ventspils Ultimate (Latvija)

4. Sokol (Rusija)

5. Hardcore Ultimate (Latvija)

6. Shadows (Rusija)

7. Rampage (Rusija)

8. OksiDisko (Rusija)

9. Jupiter (Rusija)

10. Ultimate Decision (Latvija)

11. Sirocco (Latvija)

12. Ultimate Saku (Estija)

13. 1448zwo (Vokietija)

14. KossMix (Lietuva)

15. Skraidantys Drambliai (Lietuva)

16. Shadows 2 (Rusija)

17. X3 (Baltarusija)

18. Ogre Night Watch (Latvija)

19. Tartu Turbulence (Estija)

20. Salaspils Jr (Latvija)

21. Valmiera (Latvija)

22. Me&My Monkey (Rusija)

23. Marių Meškos (Lietuva)

24. Dublin Gravity (Airija)

25. Enclave (Rusija)

Žaidimo dvasia - 1448zwo

Naudingiausias žaidėjas - Robin Lilleorg (Ultimate Saku)

Daugiau...