Varžybų kalendorius >   < Žaidimo taisyklės

 

 Purvabrydis 

Antrus metus iš eilės kviečia pirmasis lauko sezono lėkščiasvydžio turnyras Kaune - Purvabrydis 2018! Kauno ultimeito klubas „Skraidantys Drambliai“ kviečia į lauko sezono atidarymą balandžio 7d. (šeštadienį) Kauno Santakos parke. Subalansuota nebijantiems vėsaus pavasarinio oro, purvo, lay out`ų, pradedančioms ultimeito komandoms ir žinoma žiūrovams, kurie galės susipažinti su šia sporto šaka, pakalbinti bei pasvaidyti diską su komandų žaidėjais.

Data: Balandžio 7 diena
Vieta: Santakos parkas
Formatas: 5 prieš 5
Komandos mokestis: 20 EUR
Registracija: justebuciunaite@gmail.com iki balandžio 1d.

 

 Palanga Sands '18 

Tradiciškai į Lietuvos pajūrį visus entuziastingiausius Lietuvos žaidėjus suburia turnyras "Palanga Sands" vykstantis sporto festivalio metu - "Sportas visiems". Turnyras vyksta HAT principu (t.y. žaidėjai suskirstomi pagal patirtį ir burtų keliu ištraukiami į skirtingas komandas). Dvi dienas vykstančių lėkščiasvydžio rungtynių metu vyksta ir individualių rungčių su disku varžybos: toliausiai numetas diskas (distance), ilgiausiai ore išsilaikęs ir pagautas diskas (MTA), toliausiai numetas ir paties pagautas diskas (TRC) ir disko gaudymo layout'inant rungtis (layout). Šiuo metu geriausi rezultatai yra (spausti čia).

Data: Gegužės 26-27 d.
Vieta: Palangos centrinis paplūdimys
Formatas: 5 prieš 5 (mišrus)
Registarcija ir daugiau informacijos apie turnyrą bus paskelba vėliau.

 

 SUN BEAM 2018 

Didžiausias Lietuvos turnyras vyksta Klaipėdoje, Smiltynės paplūdimyje - SUN BEAM. Turnyrą organizuoja Klaipėdos sporto klubas "Marių Meškos".

Data: Liepos 21-22 d.
Vieta: Smiltynės paplūdimys, Klaipėda
Formatas: 5 prieš 5
Divizionai: atvirasis, moterų ir mišrusis
Komandos mokestis: 150 Eurų

Daugiau informacijos turnyro svetainėje.

 

2018-ais metais turnyrai Lietuvoje ir artimąjame užsienyje -
 nuoroda į Google documents