Lietuvos Ultimeito čempionatų uždarų patalpų prizininkai nuo 2004 metų...

 

LUČ prizininkai (uždarų patalpų / salės)

Atvirasis divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Taškas

Zepps

Vorai

 

2005

Taškas

Vorai

Zepps

Velniai

2006

Vorai

Taškas

Taškas2

Taškas

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2008

Taškas

Vorai

BS

Taškas

2009

Taškas

Vorai

Wild Things (LV)

Butterfly

2010

FreezeB (EE)

Zepps

Vorai

Vorai

2011

BS

Zepps

Vorai

Vorai

2012

Vorai

Taškas

BS

Vorai

2013

Vorai

Zepps

Skraidantys drambliai

Marių Meškos2

2014

Vorai

X3-2 (BY)

Outlawz (LV)

Bubblicious

2015

Salaspils WT (LV)

Vorai

Flying Worms (LV)

Spinin (BY)

2015-16

Vorai

Taškas

Skraidantys drambliai

Marių Meškos

2016-17

Vorai

KossMix

Taškas

KossMix

2017-18

Vorai

Velniai

KossMix

KossMix

 

Merginų divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Zepps

Taškas

Vorai

 

2005

Zepps

Vorės

Taškas

Zepps

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2009

4-EST (EE)

Taškas

Wild Things (LV)

Vorės

2010

Bubblicious

Salsa Pils (LV)

KCN Riga (LV)

Bubblicious

 

Mišrusis divzionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2011

Bubblicious

Vorai

Ultimate Decision
(LV)

Bubblicious

2015

KossMix

Daugavpils University
(LV)

PSL (LV)

Daugavpils University
(LV)

2017-18

Drop That Smile

KossMix

Skraidantys Drambliai

KossMix

 

Moksleivių divizionas


Metai
            

1 vieta
                                     

2 vieta
                                     

3 vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     
2018 Vilniaus
Trakų Vokės
gimnazija
Jurbarko Antano
Giedraičio-Giedriaus
gimnazija
Klaipėdos licėjus Jurbarko Antano
Giedraičio-Giedriaus
gimnazija

Pradedančiųjų divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Vorai II

Taškas1

Taškas2

 

2010

Krakės

Marių Meškos

Marių Meškos2

Marių Meškos