Turnyrai

Artėjantys turnyrai

   

Varžybų kalendorius >   < Žaidimo taisyklės

 

 Purvabrydis 

Antrus metus iš eilės kviečia pirmasis lauko sezono lėkščiasvydžio turnyras Kaune - Purvabrydis 2018! Kauno ultimeito klubas „Skraidantys Drambliai“ kviečia į lauko sezono atidarymą balandžio 7d. (šeštadienį) Kauno Santakos parke. Subalansuota nebijantiems vėsaus pavasarinio oro, purvo, lay out`ų, pradedančioms ultimeito komandoms ir žinoma žiūrovams, kurie galės susipažinti su šia sporto šaka, pakalbinti bei pasvaidyti diską su komandų žaidėjais.

Data: Balandžio 7 diena
Vieta: Santakos parkas
Formatas: 5 prieš 5
Komandos mokestis: 20 EUR
Registracija: justebuciunaite@gmail.com iki balandžio 1d.

 

 Palanga Sands '18 

Tradiciškai į Lietuvos pajūrį visus entuziastingiausius Lietuvos žaidėjus suburia turnyras "Palanga Sands" vykstantis sporto festivalio metu - "Sportas visiems". Turnyras vyksta HAT principu (t.y. žaidėjai suskirstomi pagal patirtį ir burtų keliu ištraukiami į skirtingas komandas). Dvi dienas vykstančių lėkščiasvydžio rungtynių metu vyksta ir individualių rungčių su disku varžybos: toliausiai numetas diskas (distance), ilgiausiai ore išsilaikęs ir pagautas diskas (MTA), toliausiai numetas ir paties pagautas diskas (TRC) ir disko gaudymo layout'inant rungtis (layout). Šiuo metu geriausi rezultatai yra (spausti čia).

Data: Gegužės 26-27 d.
Vieta: Palangos centrinis paplūdimys
Formatas: 5 prieš 5 (mišrus)
Registarcija ir daugiau informacijos apie turnyrą bus paskelba vėliau.

 

 SUN BEAM 2018 

Didžiausias Lietuvos turnyras vyksta Klaipėdoje, Smiltynės paplūdimyje - SUN BEAM. Turnyrą organizuoja Klaipėdos sporto klubas "Marių Meškos".

Data: Liepos 21-22 d.
Vieta: Smiltynės paplūdimys, Klaipėda
Formatas: 5 prieš 5
Divizionai: atvirasis, moterų ir mišrusis
Komandos mokestis: 150 Eurų

Daugiau informacijos turnyro svetainėje.

 

2018-ais metais turnyrai Lietuvoje ir artimąjame užsienyje -
 nuoroda į Google documents

Daugiau...

“ŽAIDIMO DVASIOS” diena

Žaidimo dvasios ir kilnaus žaidimo elgesio pastūmėti Jim Gerenscer (E.R.I.C.) ir Partcik van der Valk (BULA) sugalvojo būdą pasidalinti gerąja patirtimi ir žaidimo dvasios principus taikyti visame pasaulyje. Siekiant kelti žaidimo dvasią būtina tam skirti daugiau dėmesio, ir šiai idėjai įgyvendinti buvo sumanyta tarptautinė „ŽAIDIMO DVASIOS“ diena, kuri bus švenčiama gruodžio 3 dieną.

Žaidimo dvasia apima tokius aspektus kaip:

 

 

Tai nėra tik žaidimo dvasios demonstravimas aikštelėje, bet ir tų pačių principų pritaikymas mūsų gyvenime. Šiame projekte gali dalyvauti VISI NORINTYS. Iš dalyvių yra prašoma pateikti pavyzdžių kaip kiekvienas iš jų švenčia šią dieną. Kandidatai pretenduoja laimėti rėmėjų įsteigtus žaidimo dvasios prizus. Laimingųjų iš viso bus atrinkti net 15. Prizus nugalėtojams įsteigė tokios kompanijos kaip: Boon, Breakmark, Double Happiness, Five, Flip, Force, Gaia, Lookfly, Luckygrass, Rubixwear, SUC2, Savage, Spin, VC ir Zue!!! Prizai įvairūs diskai, kepurės, rankinės, rankšluosčiai, sportiniai džemperiai, šortai - visai tai specialiai šia progai pagaminti stilingi sportiniai rūbai ir aksesuarai.

Daugiau informacijos apie projektą internete - www.spiritofthegameday.org.


ŽAIDIMO DVASIA SVARBI VISUR IR VISADA!!!

Daugiau...

Europos ultimeito klubų čempionato finalai

Europos ultimeito klubų čempionato finalai (EUCF) yra galutinė 2015 m. Europos ultimeito klubų čempionato (EUCS) dalis, kur susitinka komandos iš 5 regionų, kurios tarpusavyje varžosi dėl Europos klubų čempiono vardo.

Regionai yra šie:

• ŠIAURĖS r.: Švedija, Suomija, Rusija, Estija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Islandija
• RYTŲ r.: Austrija ir 2 sektoriai - RYTŲ r. ŠIAURĖS-VAKARAI ir RYTŲ r. PIETRYČIAI:
     • RYTŲ r. ŠIAURĖS-VAKARAI: Lenkija, Čekija, Slovakija, Slovėnija, Kroatija, Vengrija
     • RYTŲ r. PIETRYČIAI: Baltarusija, Ukraina, Moldavija
• PIETŲ r.: Airija, Prancūzija, Šveicarija, Italija, Ispanija, Portugalija, Izraelis
• VAKARŲ r.: Jungtinė Karalystė
• CENTRINIS r.: Danija, Vokietija, Nyderlandai, Belgija, Liuksemburgas

Daugiau informacijos apie EUCS ir EUC galite ieškoti - http://www.ultimatefederation.eu/club-champs.php

Regioninės kvalifikacinės varžybos (EUCR) vyko liepos-rugpjūčio mėnesiais.

Regiono kvalifikacinėse varžybose kelialapius gavo stipriausios komandos. Europos ultimeito klubų čempionato finaluose (EUCF) varžysis keturiuose divizionuose:
   • Open Elite (8 komandos)
   • Open Challenger (16 komandos)
   • Merginų (10 komandos)
   • Mišriąjame (12 komandos)

Šiais metais EUCS dalyvauja ir Lietuvos komanda "Drop That Smile". Lietuvaičiai dalyvavo EUCR-N (šiaurės regiono) kvalifikacinės varžybose, mišriąjame divizione, kur užėmė antrąją vietą ir iškovojo kelialapį į finalinį įtapą. Klubų čempionato finalai vyks spalio 2-4, Vroclave, Lenkijoje.

Palinkėkite sėkmės lietuvaičiams varžytis tarp stipriausių Europos ultimeito klubų!

Daugiau...