Su pasididžiavimu norime pakviesti Lietuvos klubų atstovus į tarptautinių mokymų kliniką Lietuvoje - Level Up Clinic 2021!

Kam skirta: komandų treneriams, jų asistentams, komandų lyderiams - visiems kas daro įtaką savo komandos strateginiam, taktiniam pasiruošimui.
Kas tai: teorinė-praktinė klinika (mini stovykla), norintiems pagerinti savo strateginį ultimeito suvokimą, sužinoti naujų ir naudingų patarimų iš patyrusių lektorių.
Kada: Spalio 15-16 dienomis (nuo 19:00 penktadienį iki maždaug 17:00 šeštadienį).
Kur: Sportininkų rengimo centre.
Kas kaip: renginys skirtas LSDF nariams visų pirma ir tik neužpildžius visų vietų, bus skirtas kitiems. Kiekvienam LSDF nariui skirta po 3 vietas, jei kažkas deleguos mažiau, pasiūlysime kitiems nariams užimti tas vietas. Šeštadienį bus organizuotas ir maitinimas. Detalesnę informaciją užsiregistravę dalyviai gaus apie 2 sav. iki renginio.
Kaina: 20 EUR žmogui (nakvynė iš penktadienio į šeštadienį įskaičiuota)
Registracija: iki rugsėjo 30 d. per savo klubo atstovus

Klausimai/atsakymai: lsdfederacija@gmail.com

Lektoriai:
DAVIDE MORRI
- Ultimeito disciplinos ekspertas;
- Baigiamųjų darbų ir studijų vadovas skraidančiojo disko tema, specializuojasi pratimų ir terniravimo programų rengimui akcentuojantis daugiausia dėmesio skiriant žaidimo našumui gerinti;
- Šalies techninės dalies treneris / Italijos Skraidančiojo Disko Federacijos (FIFD) žadimo vadovo redaktorius;
- Pranešėjas ir koordinatorius  pasiruošimo programoms ir jų šgyvendinimui pagrindinių mokyklų, gimanzijų ir aukštųjų specialistams;
- Pagrindinis isntruktorius Europos Ultimeito Federacijoje (EUF) aktyviai įsitraukęs Train the Trainer (TtT) programoje.

ANDREA MASTROIANNI
- daugkartinis La Fotta (Europos klubų čempionai) komandos kapitonas;
- Train the Trainer programos dalyvis ir konsultantas;
- Italijos U-24 rinktinės, kuri laimėjo Pasaulio čempionato sidabrą, trenerių štabo narys;
- CUS Bologna instruktorius, treneris.