Savaitgalį Smiltynėje vyko Lietuvos paplūdimio ultimeito (lėkščiasvydžio) čempionatas. Šį kartą mišriajame divizione – t.y. kai komandą sudaro ir vyrai, ir moterys.

Čempionate dalyvavo 6 komandos. Kadangi pirmenybės buvo atviros ir užsienio komandoms, šalia 3 Lietuvos komandų („Vorai“, „Shooting Stars“ ir „Marių Meškos“) dalyvavo ir svečiai iš Latvijos („Salaspils FK“ ir „Sirocco“) bei Lenkijos („Zly Kosmodysk“).

Pučiant itin stipriam ir permainingų krypčių vėjui, komandoms reikėjo demonstruoti aukščiausią meistriškumą ir ištvermę. Geriausiai sekėsi svečiams iš Latvijos, komandai „Salaspils FK“, jie abi dienas žengė be pralaimėjimų bei užtikrintai nugalėjo ir finale. Antri liko „Vorai“ iš Vilniaus, kuriems atvykus negausia sudėtimi, jėgų pakako tik prasibrauti į finalą. Likę antri jie finišavo aukščiausiai tarp Lietuvos komandų, taip išlaikydami stipriausios Lietuvos komandos statusą. Trečią vietą iškovojo kita Latvijos komanda „Sirocco“, mažąjame finale įveikę „Marių Meškas“ iš Klaipėdos.
Visi rungtynių rezultatai - http://ultiorganizer.frisbee.lt/?view=poolstatus&Series=1077

Garbingiausią turnyro apdovanoijmą – žaidimo dvasios (Spirit of the game) prizą namo parsivežė komanda iš Kauno „Shooting Stars“, tai jau antras toks apdovanojimas šiai komandai per pastarąjį mėnesį.
Detali žaidimo dvasios taškai pasiskirtymo lentalė su komentarais - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tMQYI_35VMebdOpwc4XdbLL8tgcznuBB6RsVwEybRK8/edit#gid=1212962138

Naudingiausiu žaidėju tarp vyrų tapo Dovydas Gauba iš „Vorų“, o tarp moterų laurus nuskynė Lasma Kublicka iš „Salaspils FK“.
Visi žaidėjų naudingumo taškai - http://ultiorganizer.frisbee.lt/?view=scorestatus&Series=1077

Šiuo čempionatu baigiamas ir paplūdimio ultimeito sezonas. Komandos vėl grįžta į stadionus, o jau rugpjūčio 21 dieną Druskininkuose susirems dėl Lietuvos čempiono vardo ant vejos.


Čempionato fotografas Aidas Figoras.
Nuotraukos čia - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.981765269325195&type=3


2021.08.02