Čempionatas: Europos ultimeito čempionatas (EUC)
Data: 2019 m. birželio 29–liepos 6 d.
Vieta: Vengrija, Dėras
Lietuvos rinktinė: mišri
Užimta vieta: 17/19
Rungtynių skaičius: 10
Laimėtų rungtynių skaičius: 5
Pralaimėtų rungtynių skaičius: 5
Įmestų/praleistų taškų skirtumas: +124/-124 (0)
Rinktinės trenerių štabą sudarė žaidžiantys treneriai: vyr. treneris: Ernestas Vysockis ir Dovydas Gauba, Mindaugas Mendelis, Gintarė Petrauskaitė, Rūta Gevilaitė.
Rinktinės kapitonas: Mindaugas Mendelis
Rinktinės žaidimo dvasios kapitonė: Gintarė Petrauskaitė
Rinktinės vadybininkas: Karolis Novikovas
Rinktinės žaidėjai:
#2 Mantas Kaminskas ("Skraidantys drambliai")
#3 Milda Zinevičiūtė ("Drop That Smile")
#5 Agnė Šlamaitė ("Drop That Smile")
#7 Barbora Kundelytė ("Drop That Smile")
#8 Mindaugas Mendelis ("KossMix")
#9 Denisas Slobodskojus ("Vorai")
#10 Juozas Bobina ("Skraidantys drambliai")
#11 Rūta Gedvilaitė ("Drop That Smile")
#14 Julija Petrovaitė ("Drop That Smile")
#15 Dovydas Gauba ("Vorai")
#18 Modestas Kižauskas ("KossMix")
#19 Kamilė Reznikaitė ("Drop That Smile")
#23 Gintarė Petrauskaitė ("Drop That Smile")
#25 Monika Šlamaitė ("Drop That Smile")
#29 Sergey Kalugin ("Marių Meškos")
#49 Ernestas Vysockis ("Vorai")
#77 Justė Bučiūnaitė ("Skraidantys drambliai")
Data |
Priešininkai |
Rezultatas |
Varžybų etapas |
2019.06.30 |
Didžioji Britanija |
10-15 |
Grupės varžybos (grupė XB) |
2019.06.30 |
Vengrija |
15-8 |
Grupės varžybos (grupė XB) |
2019.07.01 |
Austrija |
9-15 |
Grupės varžybos (grupė XB) |
2019.07.02 |
Švedija |
8-15 |
Grupės varžybos (grupė XB) |
2019.07.02 |
Lenkija |
11-15 |
Grupės varžybos (grupė XH) |
2019.07.03 |
Čekija |
14-11 |
Grupės varžybos (grupė XH) |
2019.07.03 |
Baltarusijia |
15-12 |
Grupės varžybos (grupė XH) |
2019.07.04 |
Slovėnija |
12-15 |
Atkrintamosios (dėl 9-16 vt.) |
2019.07.05 |
Norvegija |
15-8 |
Ratas dėl 17-19 vt. |
2019.07.05 |
Baltarusija |
15-10 |
Ratas dėl 17-19 vt. |
Mišrioje grupė 19 dalyvaujančių komandų buvo paskirstyta į 4 grupes:
XA grupė: Vokietija, Rusija, Danija, Airija
XB grupė: Didžioji Britanija, Švedija, Austrija, Lietuva, Vengrija
XC grupė: Prancūzija, Italija, Norvegija, Belgija, Slovėnija
XD grupė: Šveicarija, Suomija, Čekija, Lenkija, Baltarusija
Po rato varžybų grupėje Lietuvos komanda pateko į kitą XH grupę, tačiau jau užfiksuotas rezultatas iš rungytnių su Vengrija ir Austrija buvo perkeltas.
XH grupė: Austrija, Čekija, Lenkija, Lietuva, Baltarusija, Vengrija.
Šaltiniai: