Čempionatai

LUČ prizininkai (lauko sezono)

Lietuvos Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2004 metų...

 

LUČ prizininkai (lauko / žolės)

Atvirasis divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Taškas

Zepps

Vorai

 

2005

Taškas

Zepps

Vorai

Taškas

2006

Taškas

Vorai

Zepps

Vorai

2007

Taškas

Zepps

BS

n. duom.

2008

Taškas

Zepps

Vorai

Taškas

2009

Zepps

Vorai

Ultimate Decision (LV)

n. duom.

2010

Zepps

Taškai

Vorai

Vorai

2011

Taškas

Vorai

BS

Marių Meškos

2012

Vorai

Taškas

BS

Sexy Legs (EE)

2013

Vorai

X3 (BY)

Skraidantys Drambliai

X3 (BY)

2014

Vorai

X3 (BY)

X (Lietuva)

Pulsar (PL)

2015

X3 (BY)

Vorai

Skraidantys Drambliai

Spin'n (BY)

2016

Vorai

Taškas

Spin'n (BY)

Spin'n (BY)

 

Merginų divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Zepps

Taškas

Vorai

 

2005

Zepps

Taškas

Gargždai

Zepps

2008

KCN Riga (LV)

n. duom.

M. Katkaus Gimnazija

M. Katkaus Gimnazija

2009

Bubblicious

n. duom.

n. duom.

n. duom.

 

Mišrusis divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2010

Ultimate Decision (LV)

Bubblicious

Salaspils (LV)

Ultimate Decision (LV)

2014

Bubblicious

Zawierucha (PL)

KossMix

Bubblicious

 

Pradedančiųjų divizionas

Metai
              

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2004

Vorai

Taškas

Taškas2

 

2005

Prienai1

Drevernos PSK

Taškas

UŽA

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2009

Vilniaus Žemynos g.

Krakės

K'team'as

K'team'as

 

Daugiau...

LUČ prizininkai (uždarų patalpų)

Lietuvos Ultimeito čempionatų uždarų patalpų prizininkai nuo 2004 metų...

 

LUČ prizininkai (uždarų patalpų / salės)

Atvirasis divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Taškas

Zepps

Vorai

 

2005

Taškas

Vorai

Zepps

Velniai

2006

Vorai

Taškas

Taškas2

Taškas

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2008

Taškas

Vorai

BS

Taškas

2009

Taškas

Vorai

Wild Things (LV)

Butterfly

2010

FreezeB (EE)

Zepps

Vorai

Vorai

2011

BS

Zepps

Vorai

Vorai

2012

Vorai

Taškas

BS

Vorai

2013

Vorai

Zepps

Skraidantys drambliai

Marių Meškos2

2014

Vorai

X3-2 (BY)

Outlawz (LV)

Bubblicious

2015

Salaspils WT (LV)

Vorai

Flying Worms (LV)

Spinin (BY)

2015/2016

Vorai

Taškas

Skraidantys drambliai

Marių Meškos

2016/2017

Vorai

KossMix

Taškas

KossMix

 

Merginų divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Zepps

Taškas

Vorai

 

2005

Zepps

Vorės

Taškas

Zepps

2007

n. duom.

n. duom.

n. duom.

n. duom.

2009

4-EST (EE)

Taškas

Wild Things (LV)

Vorės

2010

Bubblicious

Salsa Pils (LV)

KCN Riga (LV)

Bubblicious

 

Mišrusis divzionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2011

Bubblicious

Vorai

Ultimate Decision (LV)

Bubblicious

2015

KossMix

Daugavpils University (LV)

PSL (LV)

Daugavpils University (LV)

 

Pradedančiųjų divizionas

Metai
            

1 Vieta
                                    

2 Vieta
                                    

3 Vieta
                                    

Žaidimo dvasia
                                    

2004

Vorai II

Taškas1

Taškas2

 

2010

Krakės

Marių Meškos

Marių Meškos2

Marių Meškos

 

 

Daugiau...

LUČ prizininkai (moksleiviai)

Lietuvos moksleivių Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2017 metų...

 

LUČ prizininkai (lauko / žolės)

Atvirasis divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2017

Vorai

Žalieji Velniai

Sporto gimnazija

Vorai

 

 

Daugiau...

BUČ prizininkai (lauko sezono)

Baltijos Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2002 metų...

 

BUČ prizininkai (lauko / žolės)

Atvirasis divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2002

Taškas

 

 

 

2003

Zepps

 

 

 

2004

Zepps

 

 

 

2005

Zepps

     

2006

Hardcore Ultimate (LV)

     

2007

Hardcore Ultimate (LV)

 

 

 

2008

Hardcore Ultimate (LV)

 

 

 

2009

Taškas

 

   

2010


Atšauktas

2011

Ultimate Decision (LV)

 

 

 

2012

Vorai

 

 

 

2015

Atšauktas

2016

Atšauktas

2017

Nevyko

 

Merginų divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2002

Riga (LV)    

 

2003

Latvia (LV)      

2004

Moments (LV)

     

2006

Moments (LV)

     

2007

KCN Riga (LV)

     

2009

Bubblicious

     

 

Mišrusis divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2013

Vorai

     

2014

Salaspils FK (LV)

Ogre FK (LV)    

 

Daugiau...

BUČ prizininkai (salės sezono)

Baltijos salės Ultimeito čempionatų prizininkai nuo 2002 metų...

 

BUČ prizininkai (salė / uždarų patalpų)

Atvirasis divizionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                    

2015

Salaspils WT (LV)

Flying Worms (LV)

Talinn Thunder (EE)

Flying Worms (LV)

2016

Salaspils WT (LV)

Flying Worms (LV)

 Vorai

 Salaspils WT (LV)

2017

 Salaspils WT (LV)

 Vorai  Hardcore Ultimate (LV)

Vorai

 

Merginų divzionas

Metai
             

1 Vieta
                                     

2 Vieta
                                     

3 Vieta
                                     

Žaidimo dvasia
                                     

2015

Moments (LV) Salaspils FK (LV)  Sexy Legs (EE) Bubblicious

2016

Salaspils FK (LV)

Ogre FK (LV)  Moments (LV) Valmiera Wormen (LV)

2017

Moments (LV)

Drop That Smile Lynx (EE) Drop That Smile

 

Daugiau...