Čempionatas: Europos ultimeito čempionatas (EUC)
Data: 2023 m. liepos 15–liepos 23 d.
Vieta: Limerick, Airija
Lietuvos rinktinė: mišri
Užimta vieta: 8/17
Rungtynių skaičius: 10
Laimėtų rungtynių skaičius: 4
Pralaimėtų rungtynių skaičius: 6
Įmestų/praleistų taškų skirtumas: +114/-136 (-22)
Rinktinės trenerių štabą sudarė žaidžiantis treneris: Dovydas Gauba
Rinktinės kapitonas: ...
Rinktinės žaidimo dvasios kapitonė: Gintarė Petrauskaitė
Rinktinės vadybininkas: ...
Rinktinės žaidėjai:
#1 Rapolas Šalaševičius ("Shooting Stars")
#7 Barbora Kundelytė ("DTS")
#10 Milda Žvirblytė ("DTS")
#11 Rūta Gedvilaitė ("DTS")
#12 Tomas Malinauskas ("Vorai")
#13 Kristina Bačkytė ("DTS")
#14 Julija Petrovaitė ("DTS")
#15 Dovydas Gauba ("Vorai")
#18 Donata Bassus ("DTS")
#19 Kamilė Reznikaite ("DTS")
#21 Gabija Daraškevičiūtė ("DTS")
#23 Gintarė Petrauskaitė ("DTS")
#25 Monika Šlamaitė ("DTS")
#26 Domantas Kalinas ("Vorai")
#28 Aida Mitkevičiūtė ("DTS")
#31 Modestas Gauba ("Vorai")
#34 Domas Mockus ("Shooting Stars")
#49 Ernestas Vysockis ("Vorai")
#77 Kęstutis Bačkis ("Vorai")
#80 Matas Mikėnas ("Vorai")
#88 Gintarė Valantiejūtė ("Skraidantys Drambliai")
#92 Dominykas Žitkauskas ("Shooting Stars")
#99 Mantas Zubavičius ("Shooting Stars")
Data |
Priešininkai |
Rezultatas |
Varžybų etapas |
2023.07.16 |
Lenkija |
14-15 |
Grupės varžybos (grupė XC) |
2023.07.16 |
Šveicarija |
15-10 |
Grupės varžybos (grupė XC) |
2023.07.17 |
Austrija |
14-11 |
Grupės varžybos (grupė XC) |
2023.07.18 |
Slovakija |
13-14 |
Grupės varžybos (grupė XPPE) |
2023.07.18 |
Suomija |
15-12 |
Grupės varžybos (grupė XPPE) |
2023.07.19 |
Prancūzija |
6-15 |
Grupės varžybos (grupė XPPE) |
2023.07.20 |
Čekija |
15-14 |
Atkrintamosios (XPQ3) |
2023.07.20 |
J.K. |
6-15 |
Atkrintamosios (XQ4) |
2023.07.21 |
Vokietija |
9-15 |
Atkrintamosios (XS3) |
2023.07.21 |
Lenkija |
7-15 |
Rungtynės dėl 7-os vietos (XP7) |
Mišrioje grupė 17 dalyvaujančių komandų buvo paskirstyta į 4 grupes:
XA grupė: Prancūzija, Suomija, Slovakija, Danija
XB grupė: Jungtinė Karalystė, Italija, Latvija, Vengrija
XC grupė: Austrija, Lenkija, Lietuva, Šveicarija
XD grupė: Vokietija, Airija, Čekija, Belgija, Norvegija
Po rato varžybų grupėje C Lietuvos komanda pateko į aukštesnio pajėgimo grupę E. Prieš tai užfiksuotas rezultatas iš rungytnių su Lenkija ir Austrija buvo perkeltas į E grupės turnyrinę lentelę.
XPPE grupė: Austrija, Prancūzija, Lenkija, Lietuva, Suomija, Slovakija.
XPPF grupė: Jungtinė Karalystė, Airija, Vokietija, Italija, Latvija, Čekija.
XPPG grupė: Danija, Šveicarija, Vengrija, Belgija, Norvegija.
Šaltiniai: